Fotolia

VEKTÖREL KAR TANESİ SETİ

Kış aylarının en gözde desenlerinden biri de kar tanesi desenleridir. Özellikle de yılbaşı telaşının başladığı Aralık ayından itibaren, yılbaşı gecesi her yerin bembeyaz karla örtüleceği var sayılarak kar tanesi pek çok tasarımda yer alır.

Kar yağsın yağmasın, kış günlerinin bu zarif ve ilginç temsilcisi ister bir paket kağıdı üzerinde olsun ister bir kolye ucu olsun her zaman estetik görünümüyle tasarıma katkıda bulunabiliyor.

Böylelikle ‘Yılbaşında kız arkadaşıma ne alsam?’ diye düşünen Vektograf ziyaretçilerine de beğeni garantili bir hediye fikri vermiş olalım. Kar tanesi biçiminde bir kolye alıp da dudak bükecek kadın yoktur diye düşünüyorum.

Yukarıda gördüğünüz vektörel kar tanesi desenlerini kişisel ya da müşteri için hazırladığınız işlerinizde kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirmek için, buyurunuz.

Yılbaşı tebrikleri için hazırlanan kartlarda, web sitelerinin arka planlarında, kışa özel alışveriş kampanyalarında, kış temalı poster ya da flyerlarda işinize yarayabilir. Kar tanesi çizmek ya da tek tek kar tanesi vektörelleri toplamak zaman alabilir, bu tip hazır desenlerle işinizi hızlandırabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Fotolia